Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Interaktywny Wawel Truck w Częstochowie!

Piknik
Częstochowa, ul. Księdza Augusta Kordeckiego 99
25.08.2019
14:00 - 20:30

Opis

Już w niedzielę - 25 sierpnia przy ul. Księdza Augusta Kordeckiego 99, (Park Wypoczynkowy Lisieckiego) w Częstochowie na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która jeździ po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy do Częstochowy w najbliższą niedzielę w godzinach 14-20:30.


Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Częstochowy

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już Podczas Festiwalu Kolorów w najbliższą niedzielę 25 sierpnia w Częstochowie przy ul. Księdza Augusta Kordeckiego 99, (Park Wypoczynkowy Lisieckiego). Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką! Odkryj też Ekipę Pomocnej Dłoni z Wawelu oraz Strefę Regeneracyjną Fresh & Fruity.


Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.


Słodka trasa ciężarówki


Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!


Śledź przebieg eventów Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Częstochowa, ul. Księdza Augusta Kordeckiego 99
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 24.09.2020, 16:33

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Interaktywny Wawel Truck w Częstochowie!
Piknik
Data:
25.08.2019 | 14:00 - 20:30
Wstęp:
wolny
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook